Любовь Божья

Реклама

Поиск

Главная » Статьи » Другие проповедники » Фильми

Олександр Попчук - МОЛИТВА
МОЛИТВА

1.Молитовне життя Ісуса Христа повністю відрізнялось від молитов інших людей: від фарисеїв, від садукеїв, від священиків і від інших юдеїв та язичників. Всі знали, що Ісус, цей молодий равин, молиться, але ніхто не бачив, як і де Він це робить. Доступ до молитовного життя Ісуса Христа мали найближчі друзі.
2.Існує три види молитви: церковна, сімейна та особиста молитва.
Церковна молитва – це офіційна молитва перед народом.
Сімейна молитва – це молитва з членами сім’ї. Вона обов’язкова для збудування кожної особи та для духовного скріплення сім’ї.
І найважливіша – це особиста молитва. Вона необхідна для кожного. “Ввійди в кімнату твою, закрий двері за собою, помолись до Отця в тайні і Він віддасть тобі явно” (Мт.6:6).
3.Учні Ісуса, котрі були навчені молитися з ранніх дитячих років, які відвідували синагогу і храм, бачили, як моляться тисячі людей, звернулися до Ісуса Христа з проханням: “Господи, навчи нас молитися!” (Лк.11:1). Якщо Апостолам потрібно було вчитись від Христа молитися, то це також необхідно і нам.
4.Деякі люди кажуть, що вони моляться в розумі або в душі. Боже Слово ж вчить нас молитися вголос.
Молитва – це діалог або іншими словами – розмова. Господь говорить: “Коли молитесь, говоріть... ”. Не кричіть та не мовчіть, молячись в душі.
5.Слово Боже вчить нас, що ми можемо молитися розумом та духом. Коли людина молиться розумом, вона говорить Богу те, що думає. Нормальним є й те, коли людина наперед думає, про що вона буде молитися. Ця молитва може служити для збудування церкви. Коли ж людина молиться духом, вона це робить для власного збудування. Також, підчас натхнення в молитві, ми можемо співати розумом та співати духом (1Кор.14:15).
6.Наше звернення до Господа повинно бути розумним, продуманим, конкретним та об’єктивним. Не потрібно в молитві говорити Господу зайвих речей. Наприклад: ви благаєте Господа за спасіння сина і в молитві вказуєте точну адресу, номер будинку та номер квартири, де він проживає. Або підчас прославлення Господа ви вживаєте слова, які не прославляють Господа, а людину. Не вказуйте Господу, що Він має робити, а благайте Його! (Мт.6:7-8).
7.Існують офіційні молитви, котрі звершуються на багатолюдних зібраннях, на офіційних зустрічах (молитва повинна бути коротка, зрозуміла і на зрозумілій мові). Також молитви бувають лицемірні – це неправильно! Є молитви показні, щоб показатися – це теж неправильно! І проповідувати у молитві є також помилкою.
8.У молитві звершується духовна боротьба, і всякий, хто молиться, відчуває цей тиск. Його потрібно в молитві перемагати. При посиленій молитві відчувається прорив і приходить бажання славити Господа – це доказ перемоги в молитві та свідчення нам, що Господь відповів. Отже, коли відчуваємо тиск, потрібно молитися. І коли приходить натиск, то у молитві потрібно його перемогти (Лк. 22:44).
9.На сьогоднішній день 80% населення Землі звершує молитви. Християнський світ молиться, мусульманський світ і всі інші язичники також звершують молитви. Але правильні та почуті Богом молитви – це молитви згідно Євангелія.
10.Згідно науки Ісуса Христа, людина, котра вірить в Бога, може молитися до Бога Отця та до Сина Його Ісуса Христа і більше ні до кого (Ін.16:23).
11.Молитву до Бога Отця та до Його Сина, Ісуса Христа потрібно звершувати в ім’я Ісуса Христа (Ін.16:24).
12.Підчас звернення в молитві до Господа потрібно пильнувати, щоб наша промова була грамотна і правильна (ніякого сквернослів’я та бажання зла іншим).
13.Божий Дух у серце кожної Божої людини надихає думки (але бувають думки свої від тіла та диявола). Ті думки та бажання, які надихає Святий Дух, потрібно висловлювати в молитві, говорити Господу (Флп.4:6).
14.Обов’язково потрібно молитися за інших людей, бажати їм миру, спасіння та благословення. Всі справи обов’язково потрібно починати з молитви (1Тим.2:1).
15.Вступною частиною молитви повинно бути прославлення та звеличення Господа. Коротко, ясно та зрозуміло виразити свою потребу з благоговінням у серці.
Закінчення молитви також прославлення та подяка за теперішні милості, здійснені Господом, і за благодать, котра буде подана в майбутньому.
16.Молитви-благання потрібно звершувати з вірою та надією на Господа і не сумніватись (Господь бажає збагатити та благословити не докоряючи) (Як.1:6-7).
О.І.Попчук


Источник: http://love1.at.ua/word/molitva.doc
Категория: Фильми | Добавил: love (16.04.2009) | Автор: love E W
Просмотров: 1527 | Теги: проповедь, молитва, проповідь, Попчук, Олександр | Рейтинг: 5.0/2
система комментирования CACKLE

меню

Видео [112]
Аудио [16]
Текст [36]
Аудио Свидетельство [2]
Видео Свидетельство [43]
Текст Свидетельство [5]
Video [9]
Audio [1]
Text [1]
Сурдо Песня [8]
Сурдо Фильмы онлайн [3]
Сурдо Видео [14]
Аудио [722]
Видео [4245]
Фильми [2]
Текст [2672]

Библия онлайн

Библия

Молитва

Мы в соцсетях

Реклама