Любовь Божья

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: love  
Форум » Forum » Христианские Новости » #Євромайдан (#Євромайдан)
#Євромайдан
dveri-belorussiiДата: Воскресенье, 26.01.2014, 13:41 | Сообщение # 26
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
В День Свободы, который отмечается в Украине 22 ноября, в центре европейской столицы собрался новый "Майдан", который за считанные минуты и СМИ, и общественные деятели, и политики окрестили "Евромайданом". Пойти на такой шаг общественность сподвигло решение Кабинета Министров Украины приостановить подготовку к подписанию соглашения об ассоциации с Европейским Союзом. Возмущенные таким поворотом событий журналисты, представители общественных организаций, политики и рядовые граждани через соцсети объявили о всеобщем сборе на Майдане Незалежности в Киеве.

Сообщение отредактировал dveri-belorussii - Воскресенье, 26.01.2014, 13:44
 
loveДата: Воскресенье, 23.02.2014, 22:16 | Сообщение # 27
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Представитель Януковича в Раде Мирошниченко расплакался в эфире

 
loveДата: Понедельник, 24.02.2014, 00:13 | Сообщение # 28
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Мітинг проти прем'єрства Юлії Тимошенко

 
loveДата: Понедельник, 24.02.2014, 00:15 | Сообщение # 29
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
У Гостомелі знайшли ангари з технікою Януковича

 
loveДата: Понедельник, 24.02.2014, 00:18 | Сообщение # 30
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
ТСН.Тиждень присвятив кліп пам'яті полеглим героям

 
loveДата: Понедельник, 24.02.2014, 00:20 | Сообщение # 31
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
У маєтку Пшонки знайшли диски про вигнання бісів і позбавлення алкоголізму



UA - У маєтку Пшонки знайшли диски про вигнання бісів і позбавлення алкоголізму. Маєток розташований у Гореничах вражає своїм облаштування і розкішшю. Випуск ТСН.Тиждень за 23 лютого 2014 року

RU - В имении Пшонки нашли диски об изгнании бесов и избавления алкоголизма. Имение расположено в Гореничах поражает своим обустройства и роскошью. Выпуск ТСН.Тиждень за 23 февраля 2014 года
 
loveДата: Четверг, 27.02.2014, 21:40 | Сообщение # 32
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
«Уряд камікадзе» призначений

Київ – Верховна Рада затвердила новий склад Кабінету міністрів. Очолив уряд Арсеній Яценюк, який перед призначенням заявив, що не балотуватиметься на президента.

Склад нового Кабінету міністрів виявився дещо відмінним від того списку кандидатів, який оголосили напередодні на Майдані. Щодо прем’єр-міністра сюрпризів не було. На цю посаду був висунутий і затверджений голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Сьогодні країна перебуває на межі економічного і політичного колапсу. Це уряд камікадзе, але все, що у наших силах, все буде зроблено
Арсеній Яценюк
«Сьогодні наша країна перебуває на межі економічного і політичного колапсу. Країну хочуть розірвати і розтягнути. Ми зобов’язані зберегти цілісність української держави. Звичайно, це уряд політичних камікадзе, але можу вас запевнити: все, що у наших силах, все, що можна тільки зробити, все буде зроблено», – наголошує Яценюк.

За його словами, через діяльність попереднього уряду на казначейських рахунках практично не залишилося коштів, а золотовалютні резерви скоротилися до 15 мільярдів доларів. Відтак, будуть різко обмежені видатки на утримання уряду, запевняє прем’єр-міністр. Зокрема, урядовці не зможуть літати чартерними авіарейсами і будуть обмежені у користуванні службовими автомобілями та пільгами, заявляє Яценюк.

Не всі в уряді відповідають вимогам щодо чесності, гідності та професіоналізму – Богомолець

Серед менш очікуваних новопризначених перший віце-прем’єр міністр Віталій Ярема з «Батьківщини», який очолюватиме силовий блок уряду. Міністром інфраструктури депутати призначили Максима Бурбака, члена політради партії «Батьківщина». Замість Олександра Мирного, ім’я якого називали на Майдані, Міністерство аграрної політики очолив свободівець Ігор Швайка. Також на Майдані було проголошено, що кандидатом на посаду віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань є Ольга Богомолець. Утім, заслужений лікар України і громадська діячка відмовилася від цього призначення.

Після того, як я зрозуміла реальний склад уряду, що там не всі люди відповідають нашим вимогам – це чесність, гідність, професіоналізм і відсутність будь яких політичних подавань, я повідомила про те, що я відмовляюся
Ольга Богомолець
«Надана була мені неправильна, невідповідна інформація щодо складу уряду, і я дала попередню згоду. Після того, як о другій годині ночі я зрозуміла реальний склад уряду, що там не всі люди відповідають нашим вимогам – це чесність, гідність, професіоналізм і відсутність будь-яких політичних подавань, я повідомила про те, що я відмовляюся», – розповідає Богомолець.

Оскільки згідно з чинною Конституцією міністрів оборони та закордонних справ призначає парламент за поданням президента, виконувач обов’язків президента Олександр Турчинов запропонував на ці посади відповідно Андрія Дещицю, кадрового дипломата, та Ігоря Тенюха, адмірала, колишнього командувача Військово-морськими силами України. Верховна Рада підтримала цю пропозицію. Крім того, указом виконувача обов’язків президента Олександра Турчинова депутат від «Батьківщини» Андрій Парубій призначений секретарем РНБo
 
loveДата: Четверг, 27.02.2014, 21:41 | Сообщение # 33
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Прикрепления: 8207918.png (922.7 Kb)
 
Форум » Forum » Христианские Новости » #Євромайдан (#Євромайдан)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: