Любовь Божья

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: love  
Форум » Forum » Очевидное невероятное! » Висловлювання вчених про інтелектуальність в устрої природи (Висловлювання вчених про інтелектуальність в устрої природи)
Висловлювання вчених про інтелектуальність в устрої природи
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:41 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Висловлювання вчених про інтелектуальність в устрої природи

Блез Паскаль

"Бог є Творцем усього - від математики до порядку елементів".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:41 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Френсіс Бекон

"Неглибоке знання відводить від Бога; глибоке знання приводить до Бога".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:41 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Микола Коперник

"Бо хто може споглядати дивний порядок Всесвіту, керованого Богом, без пориву до споглядання понад усе Самого Творця..."

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:42 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Йоган Кеплер

"Великим є Бог, велика його сила, безконечна Його мудрість. Величає Його небо і сонце, зорі й Місяць, кожен своєю мовою... Величатиме також і моя душа Господа-Творця, доки буде могти..."

"О Ти, хто через світло природи спонукав нас пристрасно бажати світла Твого милосердя, щоб відкрити нам світло Твоєї слави! Дякую Тобі, Творче мій і Боже, за те, що дозволяєш мені дивуватися з Твоїх творінь і любити їх. Я закінчив тепер подвиг мого життя цілком впевненим, що Творець дав мені силу здійснити його. Я розкрив людям славу Твоїх творінь настільки, наскільки мій розум міг збагнути їхню величну неосяжність. Мої почуття звернулися на пошук істини, і наскільки це можливо було для мене, я відшукав її з усією старанністю і чистосердечністю. Якщо я, нікчемний черв'як перед Тобою, народжений у гріху, висловив що-небудь суперечливе Твоїм добрим намірам, то нехай Святий Дух розкриє мені це, щоб я міг його виправити. Якщо дивна краса Твоїх творінь вивищила мою душу і якщо я шукав слави між людьми в міру того, як просувався у своїй праці, призначеній лише для Твого прославлення, то пробач мені по Твоїй доброті і милосердю та вчини, щоб усі мої твори схилялися перед Твоєю славою і сприяли добру людей. Славте Господа, о небесні гармонії, і ви, хто осягає земну гармонію, славте Його! Нехай прославляє душа моя Творця протягом усього мого життя! Ним і в Ньому існує увесь світ матеріальний і духовний, існує все, що ми вивчаємо і чого ще не збагнули, тому що багато ще передбачається роботи над тим, що ми залишаємо незавершеним!"

"О, який щасливий той, кому дано через цю науку возвишуватись до небес! Там бачить він творчість Божу, яка перевищує все. Дякую Тобі, Господи, за те, що Ти удостоїв мене цієї найбільшої радості: вивчати творіння Твоє... О, який великий наш Бог! Нехай оспівує безперестанно душа моя славу Його!"

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:43 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Галілео Галілей

"Прогрес астрономії помножує в наших душах хвалу Богові".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:43 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Ісаак Ньютон

"Творення - єдине наукове пояснення. ... Всевишній знає про все, що було й що буде. ... Знаходячись завжди у будь-якому місці, Він створює час та його проміжки".

"Таке витончене поєднання Сонця, планет і комет не могло статися інакше, як за наміром і владою могутньої та премудрої істоти, яка... керує усім світом не як душа світу, а як Володар Всесвіту. Бо... від сліпої необхідності природи, яка скрізь і завжди одна і та сама, не може відбуватися зміна речей".

"Чи було збудоване око без розуміння оптики, а вухо без знання акустики? Яким чином рухи тіл підкоряються волі і звідки інстинкт у тварин?... І якщо Він вчинив так, то не слід філософії шукати інше походження світу або покладати, що світ міг виникнути з хаосу, лише за законами природи..."

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:44 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Лорд Кельвін (Вільям Томсон)

"Не бійтеся бути вільнодумними людьми. Якщо ви будете глибоко розмірковувати, то через науку ви знайдете віру в Бога".

"Якщо ми подивимося в саму основу життя, то наука в остаточній формі підтвердить існування відвічної Великої Сили".

"Якщо добре будете думати, то наука змусить вас вірити в Бога, що власне і є основою релігії. Ви побачите, що наука не ворожа релігії, а допомагає їй".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:44 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Майкл Фарадей

"Оскільки світ створено єдиним Творцем, то й усе в природі є частинками єдиного цілого".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:45 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Джеймс Джоуль

"Пізнання законів природи є пізнанням Бога".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:45 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Луї Пастер

"Що більше я вивчаю природу, то більше перед лицем створінь Творця зростає моя віра в Нього. ... Наука веде людину до Бога".

"Світ сміятиметься колись з глупоти нашої модерної матеріалістичної філософії. Бо ось я чим більше вивчаю природу, тим більше зростає моє здивування й остовпіння перед ділами Творця".

"Оскільки я багато науково розмірковував, то маю віру бретонського селянина, а якби думав ще більше, мав би віру бретонської селянки".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:46 | Сообщение # 11
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Жан Луї Агасі, швейцарсько-америк. природознавець

"Наука є перекладом думок Творця на людську мову"

"Єдність часу та простору вказує не тільки на думку, воно вказує також на задум, силу, розум, велич, передбачення майбуття, знання про все й бачення усього. Одним словом, усі ці якості голосно свідчать про існування Бога, якому людина мусить вклонитися, якого людина мусить полюбити".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:47 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Вільям Гершель, англійський астроном

"Немає нічого більш нерозумного, ніж закид, нібито наукові дослідження підводять до сумнівів у справі об'явленої релігії. Можемо запевнити кожного, що вплив природничих наук на кожен неупереджений розум є якраз цілком протилежним".

"Чим більше розширюється поле науки, тим чисельнішими і переконливішими стають докази того, що існує творча і могутня Мудрість. Геологи, математики, астрономи, природодослідники - усі вони разом зносять каміння, щоб збудувати Богові велику й гідну Творця святиню".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:47 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Вільям Пейлі, англійський теолог і філософ

"Якщо твори мистецтва є продуктом людини, то так само живі створіння мусять бути продуктами істоти, яка невимірно вища від людини".

Те, що живі організми володіють усіма необхідними властивостями для того, щоб існувати в тих середовищах, у яких вони живуть, на думку Пейлі, є "знаком прояву Бога, являючи собою доказ існування задуму Творця".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:48 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Йоган Медлер, німецький астроном

"Справжній природодослідник не може заперечувати Бога, бо хто так глибоко, як він, зазирає до Божої майстерні і має нагоду подивляти вічну Премудрість, той мусить покірно прихилити коліна перед діяльністю найвищого Духа".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:48 | Сообщение # 15
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Алессандро Вольта, італійський фізик

"Я вивчав основи віри, читав книги оборонців віри та її противників, обдумував усе, що свідчило за віру і проти неї. Так отримав я найсильніші докази, щоб переконати розум... Я не соромлюся Євангелія*'.

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:48 | Сообщение # 16
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Андре Ампер, французький фізик

"Яким великим є Бог, і яким дрібним перед Ним є наше знання".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:49 | Сообщение # 17
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Ганс Ерстед, данський фізик

"Усяке ґрунтовне дослідження природи закінчується визнанням існування Бога".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:49 | Сообщение # 18
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Антуан Бекерель, французький фізик

"Мої дослідження самі привели мене до Бога".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:50 | Сообщение # 19
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Михайло Ломоносов

"Випробовування природи повинно вести до тої ж мети, що й релігія. Бо і природа є певним євангелієм, благовіствує невмовкну творчу силу, премудрість і велич Божу. І не лише небеса, а й надра Землі звіщають славу Божу".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:50 | Сообщение # 20
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Огюстен Коші, французький математик

"Я - християнин. Це значить, що я вірую в божественність Христа, як вірували... майже всі великі астрономи і математики минулого. Мої переконання не є наслідком отриманих у спадщину забобонів, але глибоких досліджень".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:50 | Сообщение # 21
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Карл Гаус, німецький математик та астроном

"Коли прийде наша остання година, з якою невимовною радістю ми спрямуємо свій погляд до Того, про присутність якого ми могли лише здогадуватися у цьому світі".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:51 | Сообщение # 22
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Юліус Майєр, відкривач закону збереження і перетворення енергії

"Як грішно мислити, нібито існує нерозв'язана протилежність між природознавством і релігією".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:51 | Сообщение # 23
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Ернст Сіменс, засновник електротехніки

"Чим глибше ми осягаємо закони природи, тим скромнішими стають наші претензії,., тим сильнішим є наше здивування перед безконечною Премудрістю, яка організовує універсум".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:52 | Сообщение # 24
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Джин Флемінг, англійський фізик і радіотехнік

"Велика кількість сучасних відкриттів цілком зруйнувала старі матеріалістичні уявлення... Всесвіт постає сьогодні перед нами як думка. Але думка передбачає наявність Мислителя".

 
loveДата: Четверг, 18.03.2010, 22:52 | Сообщение # 25
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 4499
Репутация: 12
Статус: Offline
Гульєльмо Марконі, італійський фізик і винахідник

"Я пишаюся тим, що я людина віруюча. Я вірю в силу молитви. Я вірю в молитву не лише як католик, а й як учений".

 
Форум » Forum » Очевидное невероятное! » Висловлювання вчених про інтелектуальність в устрої природи (Висловлювання вчених про інтелектуальність в устрої природи)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: